kodukindlustus
Uudised
 
kodukindlustus
Liitu meeskonnaga
 

PZU töötajate suvetalgud toimusid Paunküla Hooldekeskuses

PZU töötajate suvetalgud toimusid Paunküla Hooldekeskuses

PZU Kindlustuse töötajate suvetalgud toimusid tänavu Harjumaal asuvas Paunküla Hooldekeskuses, kus kindlustusettevõtte enam kui 30 töötajat tegid peahoones ja seda ümbritsevas pargis korrastus- ja hooldustöid.

 

„Talgud on kujunenud viimastel aastatel PZU töötajate suvise väljasõidu osaks ning tänavu käisime abiks Paunküla Hooldekeskuse perel. Keskuse inimesed ootasid meid väga ning tehtud töödest nagu puude lõhkumine, rohimine, akende pesu jm tundus veelgi olulisem see, et talgupäev tõi mõlema poole igapäevarutiini vaheldust. Tänasime väga Paunküla Hooldekeskuse inimesi, kes meid vastu võtsid,“ ütles PZU Kindlustuse turundusjuht Triin Piibor.

PZU_Paunküla (4) PZU_Paunküla (3)
Fotod talgupäevast (autor: Marek Metslaid)

Piibor lisas, et jutuajamistes hooldekeskuse elanikega oli lisaks käimasolevale kergejõustiku MM-ile Londonis jutuks päevapoliitika ning üldiselt suhtuti Eestisse ja elusse positiivselt. Samuti oldi väga rahul oma eluga hooldekeskuses ning eriliselt kiideti kokki ja nende maitsvaid toite.

MTÜ Paunküla Hooldekeskus asub endises von Hagemeisterite mõisa peahoones Harjumaal. Territooriumi pindala on ligi 10 ha, millest parkmets moodustab ligi 6 ha. Territooriumi läbib Pirita jõgi ja hooldekeskuse hooned paiknevad looduslikel nõlvadel. Hooldekeskuses on 80 kohta, millest naistele 64 ja meestele 16 kohta. Hooldekeskuses on ligi 40 töötajat.

PZU_Paunküla (1) PZU_Paunküla (2)
Fotod talgupäevast (autor: Marek Metslaid)

PZU on rahvusvaheline 200-aastase ajalooga kahjukindlustusselts, mis on saavutanud turuliidri positsiooni Baltimaades. PZU on käibelt ja kahjuhüvitiste mahult Eesti üks suurimaid kahjukindlustusseltse. Poolas kuulub PZU-le varakindlustusturust 33 protsenti ja elukindlustusturust 42,9 protsenti ning Kesk- ja Ida-Euroopas on turuosa 13 protsenti.

 

Lisainfo:

 

Triin Piibor
Turundusjuht
PZU Kindlustus
___________________________

AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaal
Pärnu mnt. 141
Tallinn 11314
E-post: triin.piibor@pzu.ee
Tel.: 622 4853
Veeb: www.pzu.ee

Alates 2013. aastast Eestis tegutsev PZU on üks Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaid kindlustusgruppe

PZU on usaldusväärne kindlustusgrupp, mis tugineb 200-aasta pikkusele kogemusele. Riiklik ettevõte PZU SA (Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna) asutati 1803. aastal ning see oli esimene kindlustusselts Poolas.

PZU SA on Poola suurim kindlustusselts nii käibe, klientide arvu, müügivõrgu, töötajate kui ka partnerite arvu poolest. Teenused hõlmavad elu- ja kahjukindlustust, pensionivara haldust, investeerimisfonde ja säästmis- ja kogumistooteid.

PZU on üks Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaid kindlustusgruppe, mis on lisaks Poolale esindatud Ukrainas, Leedus, Lätis ja Eestis.
Eesti turule sisenes ettevõte 2013. aastal ning omandas 2014. aastal RSA kindlustusgrupi varad Poolas, Lätis, Leedus ja Eestis, millega saavutas turuliidri positsiooni ka Baltikumis.

PZU on 2010. aastast börsiettevõte. 2014. aasta esimeses pooles ulatus PZU Groupi brutopreemiate maht 8,438 miljardi zlotini (2,03 miljardit eurot) ning puhakasum oli 1,72 miljardit zlotti (0,41 miljardit eurot).

Reitinguagentuur Standard & Poor’s hindab pikaajalist PZU krediidi- ja finantstugevust reitinguga A; reitingu väljavaade on stabiilne.

 

Info PZU SA kohta

Põhikirjajärgne kapital 86 352 300 Poola zlotti (umbes 21 miljonit eurot), aktsiakapital 86 352 300 Poola zlotti
Aadress: Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (PZU SA) Jana Pawła II 24 00-133 Warszawa
Poola registrikood: 526-025-10-49
www.pzu.pl.

 

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.

PZU Kindlustus sisenes eesti turule 2013 aastal. Ettevõtte eesmärgiks on olla kõige suurema kliendirahuloluga kahjukindlustusselts Eesti turul, tegutsedes laia tootesortimendiga üleriigiliselt enamuses turusegmentides. Kui soovid kuuluda kiiresti areneva rahvusvahelise ettevõtte meeskonda ning oled huvitatud töötamisest kindlustusvaldkonnas, siis saada oma CV ja sooviavaldus e-kirja teel cv[@]pzu.ee. Sinu loal hoiame sinu poolt saadetud info alles, et sobiva töökoha tekkimisel saaksime sinuga ühendust võtta.  

Praktikakohad

Kui oled õpihimuline noor, kes alustamas oma tööalast karjääri ning arvad, et võiksid olla huvitatud töötamisest kindlustusvaldkonnas, tule ja pane end proovile meie müügiosakonnas – pakume sulle võimalust harjutada müügitööd ning testida enda sobivust sellel erialal. Huvi korral võta ühendust meie personaliosakonnaga aadressil cv[@]pzu.ee.

PZU Kindlustus soovib edendada liikluskultuuri ning tegeleb aktiivselt ühiskonna harimisega kahjuennetuse osas

Aastal 2013 alustasime koostööd Laste Liiklusmängukeskusega, kus 3-10 aastased lapsed saavad läbi mängulise liikluslinnaku õppida liikluses hakkama saama. Lisaks toetame ka keskuses läbiviidavaid jalgratturi lubade koolitusi.

Aastatel 2009 - 2010 viisime koostöös Maanteeametiga läbi helkuri kandmise tähtsust meelde tuletava kampaania "Saada sõbrale helkur!"