Nõustajad

Jõgevamaa

Ave Pristavka

Ärikliendi nõustaja +372 522 0929 ave.pristavka@pzu.ee
Tallinn, Harjumaa ja Lääne-Virumaa

Marika Kulm

Ärikliendi nõustaja +372 5688 6915 marika.kulm@pzu.ee
Tallinn, Harjumaa ja Lääne-Virumaa

Riia Metsanurk

Ärikliendi nõustaja +372 515 7921 riia.metsanurk@pzu.ee
Pärnumaa ja Läänemaa

Aili Maripuu

Ärikliendi nõustaja +372 513 6962 aili.maripuu@pzu.ee
Viljandimaa ja Järvamaa

Ave Rillo

Ärikliendi nõustaja +372 5192 0517 ave.rillo@pzu.ee
Saaremaa ja Hiiumaa

Tarmo Nook

Ärikliendi nõustaja +372 502 1213 tarmo.nook@pzu.ee
Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa ja Valgamaa

Terje Aamer

Ärikliendi nõustaja +372 515 5070 terje.aamer@pzu.ee
Ida-Virumaa

Kerli Kullamäe

Ärikliendi nõustaja +372 514 3639 kerli.kullamae@pzu.ee

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.