PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

E-poes kindlustustooted tavahinnast kuni 15% soodsamad!

Liikluskindlustus

Liikluskindlustus peab olema kõikidel liiklusregistrisse kantud sõidukitel. Liikluskindlustuse leping on kohustuslik sõiduki valdaja vastutuskindlustus  ja seda reguleerib liikluskindlustuse seadus.

Liiklusavarii või muu liikluskindlustuse juhtumi korral hüvitatakse vara- ja isikukahju, mille on põhjustanud sõiduki valdaja liiklusõnnetuses teistele isikutele. Liikluskindlustuse lepingut on võimalik sõlmida kuni üheks aastaks ning see annab kindlustuskaitse Euroopa Majanduspiirkonna riikides ja teistes rohelise kaardi riikides.

Liikluskindlustuse sihtturg on Eesti liiklusregistrisse kantud sõidukite omanikud ja vastutavad kasutajad, kellel on Liikluskindlustuse seaduse alusel kohustus sõlmida liikluskindlustuse leping.

Liikluskindlus võib olla automaatselt pikenev või mitte.

  • Automaatselt pikenev leping

      Automaatselt pikeneva lepingu puhul saadame sulle enne poliisi kehtivusaja lõppu uue poliisi. Automaatselt pikenev leping annab sulle kindlustustunde, et su sõidukil on kindlustuskaitse alati olemas ning sa ei pea ise kindlustuse kehtivuse või selle lõppemise peale mõtlema.  Kui sa soovid lepingut mitte pikendada või katkestada, siis pöördu palun oma kliendinõustaja või PZU Kindlustuse klienditeeninduse poole.

  • Automaatselt mitte-pikenev leping

      Automaatselt mitte-pikeneva lepingu puhul tuleb sul poliisi kehtivusaega ise kontrollida, sest poliisi kehtivusaja lõppedes sulle uut poliisi automaatselt ei saadeta. Uue poliisi saamiseks  pead  ise soovi avaldama. Automaatselt mitte-pikeneva lepingu korral saad valida kuni aastase kindlustusperioodiga kindlustuskaitse.

PZU Kindlustus on Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liidu tunnustatud kindlustuspartner 2019 ja 2020!

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.