Kaebuste lahendamine

Teeme omalt poolt iga päev kõik, et oleksite meie pikaajalised rahulolevad kliendid. Teie tagasiside ja ettepanekud on meile alati olulised.
 
Kui Te ei ole rahul PZU Kindlustuse teenuste või klienditeenindusega, pöörduge oma rahulolematusega e-kirja teel aadressil info@pzu.ee või kirjalikult postiaadressil Pärnu mnt 141, Tallinn 11314 või mõne muu PZU Kindlustuse kontori aadressil. Kaebuse võite kirjutada ka kontoris koha peal.
 
Vastame Teie kaebusele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul arvates kaebuse kättesaamisest. Kui eelnimetatud tähtaja jooksul ei ole võimalik kaebust lahendada, teavitame Teid koheselt uuest vastamise tähtajast ja tähtaja pikenemise põhjustest.
 
Vastuse edastame meile teadaoleval e-posti aadressil, v.a kui olete soovinud teisiti.
 
Kui Te siiski ei ole rahul meie vastusega, on teil õigus pöörduda Eesti Kindlustusseltside Liidu juures tegutseva kindlustuse lepitusorgani poole või  liikluskindlustuse lepingust tuleneva vaidluse korral Eesti Liikluskindlustuse Fondi juures tegutseva liikluskindlustuse lepitusorgani poole.
 
Kontaktandmed:
Mustamäe tee 46, 10621 Tallinn
tel 667 1800
Kindlustuse lepitusorgani e-posti aadress: lepitus@eksl.ee; liikluskindlustuse lepitusorgani e-posti aadress: lepitus@lkf.ee
Täpsema info lepitusmenetluse reeglite kohta leiate: www.eksl.ee.           
 
Tarbijast kliendil on õigus kaebusega pöörduda ka Tarbijakaitseameti juures tegutseva tarbijavaidluste komisjoni poole.
 
Kontaktandmed:
Pronksi 12, 10117 Tallinn
tel 620 1707
info@tarbijakaitseamet.ee
Täpsema info tarbijavaidluste komisjoni menetlusreeglite kohta leiate siit.
 
Tarbija, kes on PZU Kindlustusega sõlminud kindlustuslepingu veebilehel e-poes, võib oma kaebuse esitada, kasutades selleks internetipõhist vaidluste lahendamise platvormi .Internetipõhine vaidluste lahendamise platvorm on mõeldud eelkõige piiriüleste vaidluste lahendamiseks ning seda saab kasutada üksnes juhul, kui tarbija elab ELis.

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.

Alates 2013. aastast Eestis tegutsev PZU on üks Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaid kindlustusgruppe

PZU on usaldusväärne kindlustusgrupp, mis tugineb 200-aasta pikkusele kogemusele. Riiklik ettevõte PZU SA (Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna) asutati 1803. aastal ning see oli esimene kindlustusselts Poolas.

PZU SA on Poola suurim kindlustusselts nii käibe, klientide arvu, müügivõrgu, töötajate kui ka partnerite arvu poolest. Teenused hõlmavad elu- ja kahjukindlustust, pensionivara haldust, investeerimisfonde ja säästmis- ja kogumistooteid.

PZU on üks Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaid kindlustusgruppe, mis on lisaks Poolale esindatud Ukrainas, Leedus, Lätis ja Eestis.
Eesti turule sisenes ettevõte 2013. aastal ning omandas 2014. aastal RSA kindlustusgrupi varad Poolas, Lätis, Leedus ja Eestis, millega saavutas turuliidri positsiooni ka Baltikumis.

PZU on 2010. aastast börsiettevõte. 2014. aasta esimeses pooles ulatus PZU Groupi brutopreemiate maht 8,438 miljardi zlotini (2,03 miljardit eurot) ning puhakasum oli 1,72 miljardit zlotti (0,41 miljardit eurot).

Reitinguagentuur Standard & Poor’s hindab pikaajalist PZU krediidi- ja finantstugevust reitinguga A; reitingu väljavaade on stabiilne.

 

Info PZU SA kohta

Põhikirjajärgne kapital 86 352 300 Poola zlotti (umbes 21 miljonit eurot), aktsiakapital 86 352 300 Poola zlotti
Aadress: Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (PZU SA) Jana Pawła II 24 00-133 Warszawa
Poola registrikood: 526-025-10-49
www.pzu.pl.

 

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.

PZU Kindlustus sisenes eesti turule 2013 aastal. Ettevõtte eesmärgiks on olla kõige suurema kliendirahuloluga kahjukindlustusselts Eesti turul, tegutsedes laia tootesortimendiga üleriigiliselt enamuses turusegmentides. Kui soovid kuuluda kiiresti areneva rahvusvahelise ettevõtte meeskonda ning oled huvitatud töötamisest kindlustusvaldkonnas, siis saada oma CV ja sooviavaldus e-kirja teel cv[@]pzu.ee. Sinu loal hoiame sinu poolt saadetud info alles, et sobiva töökoha tekkimisel saaksime sinuga ühendust võtta.  

Praktikakohad

Kui oled õpihimuline noor, kes alustamas oma tööalast karjääri ning arvad, et võiksid olla huvitatud töötamisest kindlustusvaldkonnas, tule ja pane end proovile meie müügiosakonnas – pakume sulle võimalust harjutada müügitööd ning testida enda sobivust sellel erialal. Huvi korral võta ühendust meie personaliosakonnaga aadressil cv[@]pzu.ee.

PZU Kindlustus soovib edendada liikluskultuuri ning tegeleb aktiivselt ühiskonna harimisega kahjuennetuse osas

Aastal 2013 alustasime koostööd Laste Liiklusmängukeskusega, kus 3-10 aastased lapsed saavad läbi mängulise liikluslinnaku õppida liikluses hakkama saama. Lisaks toetame ka keskuses läbiviidavaid jalgratturi lubade koolitusi.

Aastatel 2009 - 2010 viisime koostöös Maanteeametiga läbi helkuri kandmise tähtsust meelde tuletava kampaania "Saada sõbrale helkur!"