PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

E-poes kindlustustooted tavahinnast kuni 15% soodsamad!

Õnnetusjuhtumikindlustus

Õnnetusjuhtumikindlustus on kindlustus, mis aitab sind, kui kukud, väänad jala, murrad luu või pead õnnetusjuhtumi tagajärjel töölt pikalt puuduma. Õnnetusjuhtumikindlustus aitab katta ka need õnnetusjärgsed kulud, mida näiteks Tervisekassa ei hüvita ning samuti aitab see säilitada sissetulekud siis, kui oled õnnetuse tagajärjel ajutiselt töövõime kaotanud.

Õnnetusjuhtumikindlustuse sihtturg on Eestis alaliselt elavad isikud ning Eesti äriregistrisse kantud isikud.

PZU õnnetusjuhtumikindlustus on võimalikult pere- ja spordisõbralik. Kui PZU õnnetusjuhtumikindlustuses on valitud päevaraha hüvitis ja pere alaealise lapsega juhtub õnnetus, saab vanem jääda rahulikult hoolduslehele, ilma et kaotaks oma sissetulekutes. Harrastussport ning alaealiste puhul ka võistlussport on PZU õnnetusjuhtumikindlustuses automaatselt kaetud.

Õnnetusjuhtumikindlustus koosneb erinevatest kindlustuskaitsetest.

  • Töövõimekaotuse hüvitis – ainus kohustuslik kindlustuskaitse. Kui juhtub traagiline õnnetus, aitab hüvitis sul ja su perel oma elukorralduses vajalikke muudatusi teha.
  • Valurahahüvitis – maksame ühekordse hüvitise ajutise vigastuse korral.
  • Päevarahahüvitis – õnnetusjuhtumi tõttu töölt eemal viibimisel säilib inimese sissetulek koos riikliku toetusega 100%.
  • Elukaotuse hüvitis – eriti kurva juhtumi korral saavad lähedased hüvitist, mis aitab leevendada võetud finantskohustusi.
  • Ravikulude hüvitis – aitame korvata ravikulusid, mida Tervisekassa ei hüvita.

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.