Kaskokindlustus - PZU Kindlustus
kodukindlustus
Liikluskindlustus
 
kodukindlustus
Kaskokindlustus
 
kodukindlustus
Reisikindlustus
 
kodukindlustus
Õnnetusjuhtum
 
kodukindlustus
Kodukindlustus
 

Kaskokindlustus

Igaühe vajadused kindlustuskaitse osas on erinevad.

Sõidukid on saanud meie argielu lahutamatuks osaks, seepärast tasub muretseda lai kindlustuskaitse, mis aitab vältida ebameeldivaid ootamatusi. Kaskokindlustus hoiab õnnetuse korral ära suure rahalise kaotuse ja tagab igapäevase elurütmi jätkumise ilma tõrgeteta. Valikus on kolm paketti – Kasko Pluss, Kasko, Kasko Mini – mille hulgast saate valida endale sobivaima. Et valimine oleks kergem oleme koostanud tabeli paketi võrdlustega.

Kindlustuskaitse Kasko Pluss Kasko Kasko Mini
Koguriskikindlustus
Liiklusõnnetus, loodusõnnetus, vargus, tuli, vandalism, ärandamine ja röövimine. Ainult sõiduki täielikul hävimisel
PZU 24 h Autoabi Euroopas
Uusväärtuskindlustus (kuni 1 a. vanune sõiduk) Lisatasu eest
Liisingväärtuse kindlustus (kuni 7 a. vanune sõiduk, hüvitislimiit kuni 35 000 eurot) Lisatasu eest
Asendusauto Lisatasu eest
Tehnilise rikke kindlustus (kuni 6 a. vanune sõiduk, läbisõidupiirang 130 000 km)
Metsloomale otsasõidul omavastutus puudub
Aknaklaasi vahetamisel omavastutus puudub
10%line lisahüvitis täishävingu korral
Teeletõstmine ja teisaldus 3 200 euro ulatuses 500 euro ulatuses 500 euro ulatuses
Võtmete kadumisel hüvitatakse asenduskulu 500€ ulatuses, omavastutus 0 eurot
Rendiauto kindlustus (eraisikutele)
Pagasikindlustus Lisatasu eest, hüvitispiir
1 000 eurot
Lisatasu eest, hüvitispiir
1 000 eurot
Haagisekindlustus Lisatasu eest, hüvitispiir
1 500 eurot
Lisatasu eest, hüvitispiir
1 500 eurot
Lisavarustuse kindlustamine (lisavarustuseks loetakse ka sõidukis asuvad või sõidukile kinnitatud turvahällid, katuseraamid, suusaboksid. Samuti on lisavarustusena kindlustatud õnnetusjuhtumi riski vastu sõiduki külge kinnitatud jalgrattad) Sõiduki valmistajatehase poolt paigaldatud lisavarustus on kindlustatud ilma lisamakse ja hüvitispiirita. Esmamüügi järgselt paigaldatud lisavarustuse hüvitispiir ilma lisamakseta on
1 500 eurot.
Sõiduki valmistajatehase poolt paigaldatud lisavarustus on kindlustatud ilma lisamakse ja hüvitispiirita. Esmamüügi järgselt paigaldatud lisavarustuse hüvitispiir ilma lisamakseta on
1 000 eurot.
Sõiduki valmistajatehase poolt paigaldatud lisavarustus on kindlustatud ilma lisamakse ja hüvitispiirita. Esmamüügi järgselt paigaldatud lisavarustuse hüvitispiir on
1 000 eurot.

Märkus: Kindlustusjuhtumite ja -kaitsete täieliku kirjelduse leiate PZU kaskokindlustuse tingimustest A300/2017.

Lisaküsimuste korral helistage PZU klienditeeninduse numbril 1526 kaskokindlustus

Nõuanne! Kaskokindlustuslepingu sõlmimisel soovitame võtta ka asendusauto kasutamise lisakaitse. See tagab kindlustusjuhtumi puhul tasuta asendusauto kuni 30 päevaks tingimusel, et autoremont kestab kauem kui 24 tundi. Asendusauto kohta saate rohkem teavet siit.

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.

X


Alates 2013. aastast Eestis tegutsev PZU on üks Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaid kindlustusgruppe

PZU on usaldusväärne kindlustusgrupp, mis tugineb 200-aasta pikkusele kogemusele. Riiklik ettevõte PZU SA (Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna) asutati 1803. aastal ning see oli esimene kindlustusselts Poolas.

PZU SA on Poola suurim kindlustusselts nii käibe, klientide arvu, müügivõrgu, töötajate kui ka partnerite arvu poolest. Teenused hõlmavad elu- ja kahjukindlustust, pensionivara haldust, investeerimisfonde ja säästmis- ja kogumistooteid.

PZU on üks Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaid kindlustusgruppe, mis on lisaks Poolale esindatud Ukrainas, Leedus, Lätis ja Eestis.
Eesti turule sisenes ettevõte 2013. aastal ning omandas 2014. aastal RSA kindlustusgrupi varad Poolas, Lätis, Leedus ja Eestis, millega saavutas turuliidri positsiooni ka Baltikumis.

PZU on 2010. aastast börsiettevõte. 2014. aasta esimeses pooles ulatus PZU Groupi brutopreemiate maht 8,438 miljardi zlotini (2,03 miljardit eurot) ning puhakasum oli 1,72 miljardit zlotti (0,41 miljardit eurot).

Reitinguagentuur Standard & Poor’s hindab pikaajalist PZU krediidi- ja finantstugevust reitinguga A; reitingu väljavaade on stabiilne.

 

Info PZU SA kohta

Põhikirjajärgne kapital 86 352 300 Poola zlotti (umbes 21 miljonit eurot), aktsiakapital 86 352 300 Poola zlotti
Aadress: Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (PZU SA) Jana Pawła II 24 00-133 Warszawa
Poola registrikood: 526-025-10-49
www.pzu.pl.

 

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.

PZU Kindlustus sisenes eesti turule 2013 aastal. Ettevõtte eesmärgiks on olla kõige suurema kliendirahuloluga kahjukindlustusselts Eesti turul, tegutsedes laia tootesortimendiga üleriigiliselt enamuses turusegmentides. Kui soovid kuuluda kiiresti areneva rahvusvahelise ettevõtte meeskonda ning oled huvitatud töötamisest kindlustusvaldkonnas, siis saada oma CV ja sooviavaldus e-kirja teel cv[@]pzu.ee. Sinu loal hoiame sinu poolt saadetud info alles, et sobiva töökoha tekkimisel saaksime sinuga ühendust võtta.  

Praktikakohad

Kui oled õpihimuline noor, kes alustamas oma tööalast karjääri ning arvad, et võiksid olla huvitatud töötamisest kindlustusvaldkonnas, tule ja pane end proovile meie müügiosakonnas – pakume sulle võimalust harjutada müügitööd ning testida enda sobivust sellel erialal. Huvi korral võta ühendust meie personaliosakonnaga aadressil cv[@]pzu.ee.

PZU Kindlustus soovib edendada liikluskultuuri ning tegeleb aktiivselt ühiskonna harimisega kahjuennetuse osas

Aastal 2013 alustasime koostööd Laste Liiklusmängukeskusega, kus 3-10 aastased lapsed saavad läbi mängulise liikluslinnaku õppida liikluses hakkama saama. Lisaks toetame ka keskuses läbiviidavaid jalgratturi lubade koolitusi.

Aastatel 2009 - 2010 viisime koostöös Maanteeametiga läbi helkuri kandmise tähtsust meelde tuletava kampaania "Saada sõbrale helkur!"