Kaskokindlustus - PZU Kindlustus
kodukindlustus
Liikluskindlustus
 
kodukindlustus
Kaskokindlustus
 
kodukindlustus
Reisikindlustus
 
kodukindlustus
Kodukindlustus
 

Kaskokindlustus

Igaühe vajadused kindlustuskaitse osas on erinevad.

Sõidukid on saanud meie argielu lahutamatuks osaks, seepärast tasub muretseda lai kindlustuskaitse, mis aitab vältida ebameeldivaid ootamatusi. Kaskokindlustus hoiab õnnetuse korral ära suure rahalise kaotuse ja tagab igapäevase elurütmi jätkumise ilma tõrgeteta. Valikus on kolm paketti – Kasko Pluss, Kasko, Kasko Mini – mille hulgast saate valida endale sobivaima. Et valimine oleks kergem oleme koostanud tabeli paketi võrdlustega.

Kindlustuskaitse Kasko Pluss Kasko Kasko Mini
Kui sõiduk hävineb õnnetusjuhtumi või varguse tagajärjel, hüvitatakse sõiduki turuhind      
Koguriskikindlustus (sh liiklus- ja loodusõnnetus, tulekahju)  
Õnnetusjuhtum (sh liiklus- ja loodusõnnetus, tulekahju)    
Vandalism    
Vargus    
Tehnilise rikke kaitse  
PZU Autoabi kogu Euroopas    
Liisingväärtuse kindlustus   Lisatasu eest
Uusväärtuskindlustus   Lisatasu eest
Rendiauto kindlustus  
Auto hävinemise korral hüvitatakse peale turuhinna ka autovahetuse kulu 10%  
Metsloomale otsasõidul omavastutus puudub    
Klaasikahjude korral omavastutus puudub    
Asendusauto   Lisatasu eest
Haagisekindlustus Lisatasu eest Lisatasu eest
Pagasikindlustus Lisatasu eest Lisatasu eest

Kaskopakettide võrdlus on koostatud vastavalt PZU kaskokindlustuse tingimustele A300/2016.

Lisaküsimuste korral helistage PZU klienditeeninduse numbril 1526 kaskokindlustus

Nõuanne! Kaskokindlustuslepingu sõlmimisel soovitame võtta ka asendusauto kasutamise lisakaitse. See tagab kindlustusjuhtumi puhul tasuta asendusauto kuni 30 päevaks tingimusel, et autoremont kestab kauem kui 24 tundi. Asendusauto kohta saate rohkem teavet siit.

Kindlustusteenuse pakkuja on AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaal, kuuludes rahvusvahelisse PZU Gruppi, kasutab Eestis PZU kaubamärki. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot tel. 1526.

X


Alates 2013. aastast Eestis tegutsev PZU on üks Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaid kindlustusgruppe

PZU on usaldusväärne kindlustusgrupp, mis tugineb 200-aasta pikkusele kogemusele. Riiklik ettevõte PZU SA (Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna) asutati 1803. aastal ning see oli esimene kindlustusselts Poolas.

PZU SA on Poola suurim kindlustusselts nii käibe, klientide arvu, müügivõrgu, töötajate kui ka partnerite arvu poolest. Teenused hõlmavad elu- ja kahjukindlustust, pensionivara haldust, investeerimisfonde ja säästmis- ja kogumistooteid.

PZU on üks Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaid kindlustusgruppe, mis on lisaks Poolale esindatud Ukrainas, Leedus, Lätis ja Eestis.
Eesti turule sisenes ettevõte 2013. aastal ning omandas 2014. aastal RSA kindlustusgrupi varad Poolas, Lätis, Leedus ja Eestis, millega saavutas turuliidri positsiooni ka Baltikumis.

PZU on 2010. aastast börsiettevõte. 2014. aasta esimeses pooles ulatus PZU Groupi brutopreemiate maht 8,438 miljardi zlotini (2,03 miljardit eurot) ning puhakasum oli 1,72 miljardit zlotti (0,41 miljardit eurot).

Reitinguagentuur Standard & Poor’s hindab pikaajalist PZU krediidi- ja finantstugevust reitinguga A; reitingu väljavaade on stabiilne.

 

Info PZU SA kohta

Põhikirjajärgne kapital 86 352 300 Poola zlotti (umbes 21 miljonit eurot), aktsiakapital 86 352 300 Poola zlotti
Aadress: Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (PZU SA) Jana Pawła II 24 00-133 Warszawa
Poola registrikood: 526-025-10-49
www.pzu.pl.

 

Codan Forsikring A/S Eesti filiaali (RSA Kindlustus) äritegevus, sh kõik kindlustuslepingud, on ettevõtte ülemineku käigus läinud üle UAB DK "PZU Lietuva" Eesti filiaalile (PZU Kindlustus), kellel on ülemineku järgselt õigus teatud aja jooksul pakkuda kindlustustooteid ka RSA kaubamärgi alt.

PZU Kindlustus sisenes eesti turule 2013 aastal. Ettevõtte eesmärgiks on olla kõige suurema kliendirahuloluga kahjukindlustusselts Eesti turul, tegutsedes laia tootesortimendiga üleriigiliselt enamuses turusegmentides. Kui soovid kuuluda kiiresti areneva rahvusvahelise ettevõtte meeskonda ning oled huvitatud töötamisest kindlustusvaldkonnas, siis saada oma CV ja sooviavaldus e-kirja teel personal@pzu.ee. Sinu loal hoiame sinu poolt saadetud info alles, et sobiva töökoha tekkimisel saaksime sinuga ühendust võtta.  

Praktikakohad

Kui oled õpihimuline noor, kes alustamas oma tööalast karjääri ning arvad, et võiksid olla huvitatud töötamisest kindlustusvaldkonnas, tule ja pane end proovile meie müügiosakonnas – pakume sulle võimalust harjutada müügitööd ning testida enda sobivust sellel erialal. Huvi korral võta ühendust meie personaliosakonnaga aadressil personal@pzu.ee.

PZU Kindlustus soovib edendada liikluskultuuri ning tegeleb aktiivselt ühiskonna harimisega kahjuennetuse osas

Aastal 2013 alustasime koostööd Laste Liiklusmängukeskusega, kus 3-10 aastased lapsed saavad läbi mängulise liikluslinnaku õppida liikluses hakkama saama. Lisaks toetame ka keskuses läbiviidavaid jalgratturi lubade koolitusi.

Aastatel 2009 - 2010 viisime koostöös Maanteeametiga läbi helkuri kandmise tähtsust meelde tuletava kampaania "Saada sõbrale helkur!"

preload images preload images preload images preload images