PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

Aknaklaasi vahetamise omavastutuse muudatus

Aknaklaasi parandus on Teile alati 0 eurot!

Aknaklaas parandatakse, kui klaasi kahjustuse läbimõõt on väiksem kui 2 cm, see ei asu juhi poolel ja parandamisel ei rikuta klaasi soojendust.

Aknaklaasi vahetamisel on Teie omavastutus 100 eurot.

Aknaklaas vahetatakse, kui kahjustuse läbimõõt on suurem kui 2 cm või klaasi kahjustus asub juhi poolel.

Kui soovite parandamisele kuuluvat aknaklaasi siiski vahetada, siis rakendub poliisil märgitud omavastutus või aknaklaaside omavastutus, olenevalt kumb on suurem.

Klaasiparanduse eelised:
  • Roheline mõtlemine – hoiad ja säästad loodust. Võrreldes esiklaasi vahetusega ei teki peaaegu üldse jääkprodukte! Täkke parandamine on väga keskkonnasõbralik.
  • Turvalisus – parandamata täkkest võib kiirelt areneda mõra. Mõradega klaas ei taga sõitjate turvalisust. Parandatud esiklaas on sama tugev kui vigastuse eelne klaas.
  • Kiirus, aeg – klaasi parandamise protsessile kulub kokku kõigest 30-60 minutit, vs esiklaasi vahetusele kuluva 3 tunniga
  • Raha, sääst – täkke parandus võib olla kümneid kordi soodsam kui esiklaasi vahetus.
  • Auto kere jäikus säilib, kuna esiklaasi pole vaja eemaldada. NB! Sõiduautode esiklaas tagab u.30% kogu autokere jäikusest!

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.