PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

Coopi ühistute vara kindlustab PZU Kindlustus

Coop Panga tütarfirma Coop Kindlustusmaakler viis Coopi kuuluvate tarbijaühistute ja panga vara kindlustamiseks läbi koondhanke, milles tunnistati parimaks PZU Kindlustuse pakkumine.

Kokku osales Coop Kindlustusmaakleri korraldatud hankes 19 tarbijaühistut ja Coop Pank varade mahuga kokku üle 0,5 miljardi euro. Hange sisaldas ka umbes 170 sõiduki kindlustamist. Hankega otsiti kasko, reisikindlustuse, varakindlustuse ja vastutuskindlustuse ning ehitiste, rajatiste, seadmete, inventari, kauba, investeeringute, sularaha ning ärikatkemise kindlustusteenuse pakkujat üheks aastaks.

Coop Kindlustusmaakleri juhataja Raivo Piibori sõnul korraldasid ühistud sarnase koondhanke esmakordselt ja kindlustusseltside huvi Coopi varade kindlustamiseks oli suur: kokku tegi pakkumise 8 kindlusseltsi. Parimaks osutus PZU pakkumine, mille hind ja tingimused on kliendile sobivaimad.

Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimehe Alo Ivaski sõnul saavutasid koondhankes osalenud tarbijaühistud võrreldes varasemaga umbes 12% rahalist kokkuhoidu sarnaste kindlustuskatete juures. „Arvestades osalenud ühistute hulka ja varade mahtu, on tegu arvestatava rahalise kokkuhoiuga. Taoline teenuste ühiselt ostmine kannab endas koostegemise ideed, mis on üldse laiemalt tarbijaühistute tegevusmudeli aluseks,“ märkis Ivask.

Coop Kindlustusmaakleri juht Raivo Piibor tõi välja, et ühiselt korraldatud hange annab kliendile ka parema positsiooni leppida kindlustusfirmaga kokku enda äri jaoks kõige sobivamad kindlustustingimused, näiteks erinevad välistused ja piirangud. „Samuti aitab kindlustusmaakler klienti kindlustusjuhtumite käsitlemisel,“ lisas Piibor.

„PZU-l õnnestus teha parim koondpakkumine ja läbi tiheda konkurssi olla järgmisel perioodil Coop-ile kuuluvate tarbijaühistute ning panga kindlustuspartner. Koondhange oli ülesehitatud ja läbi viidud väga professionaalselt. Soovin meile head ja pikaajalist koostööd,“ kommenteeris PZU Kindlustuse korporatiivmüügi juht Andres Hellerma.

Coop Kindlustusmaakler AS on Coop Panga eelmisel aastal asutatud tütarettevõte, mis vahendab kindlustuspakkumisi nii panga klientidele kui ka laiemale avalikkusele. Coop Panga kodulehel avatud maaklerkeskkonnas saab võtta võrdlevaid pakkumisi kõigile enimlevinud kindlustustoodetele nagu liiklus-, kasko-, kodu- ja reisikindlustus, väike ja keskmise suurusega ettevõtete varakindlustus, aga ka ehitusmasinate ja muude seadmete kindlustus. Coop Kindlustusmaakler AS teeb koostööd Eestis tegutsevate kohalike ja rahvusvaheliste varakindlusseltsidega, näiteks Salva, Seesami, BTA, PZU, Ergo, If Kindlustuse, Compensa ja Gjensidigega.

 

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.