PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

Eestis käivitus maailmas ainulaadne autode kindlustuseelne kontroll

Alates novembrist kasutatakse Eestis väljatöötatud rakendust autode digitaalseks ülevaatuseks enne kaskokindlustuse lepingu sõlmimist. 360 kraadi pildistamise rakendus teeb võimalikuks kontaktivaba kontrolli sobival ajal ja kohas.

Rakendust Caroom kasutab kaskolepingu eelseks ülevaatuseks PZU Kindlustus. Paari nädala jooksul on PZU kliendid rakenduse hästi vastu võtnud ning on kasutanud Caroomi rakendust nii Eesti suuremates linnades kui ka Lõuna-Eesti maastikul.

„Teadaolevalt on Caroom maailma esimene lõpptarbijale suunatud autode pildistamiseks mõeldud 360 kraadi rakendus ja PZU Eesti üksus on esimene kindlustusettevõte, kes on 360 kraadi formaadi võtnud sellisel kujul kasutusse. Meil on hea meel, et uus tehnoloogia on juurutatud päris äriprotsessis, mis ei ole tavaliselt nii lihtne, eriti kui see puudutab lõpptarbijaid,“ ütles Caroomi asutaja ja tegevjuht Martin Kangur.

„Võrreldes tavafotodega kiirendab rakendus protsessi nii kliendi kui ka kindlustusseltsi jaoks, sest rakendusega tehtud fotod ja edastatud info annavad sõidukist tervikliku ülevaate kaskolepingu sõlmimiseks. Usun, et kliendid hakkavad üha enam eelistama võimalust teha digitaalne ülevaatus endale sobival ajal ja kohas,“ ütles PZU sõidukikindlustuse grupi juht Claude Kaasik.

Ülevaatuseks tuleb alla laadida Caroomi rakendus iOS või Android seadmele ning järgida rakenduse juhiseid. „Rakendust on lihtne kasutada ning see on kõigile jõukohane. Kogu protsess võtab kõigest mõne minuti,“ lisas Kangur.

Caroomi rakenduse demo: https://caroom.io/embedded/share/4374/l7FGvWo_Sj63ZQaSj8F4.


Foto allikas: ReportAuto OÜ

 

 

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.