PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

Elektritõukeratta kasutajad väldivad kiivrite kasutamist

On elementaarne, et jalgratturid kannavad kiivrit kaitsmaks oma tervist. Viimastel kuudel meie tänavatele tekkinud elektriliste tõukerataste kasutajad vaatavad kiivri kandmisele seevastu läbi sõrmede olgugi, et terviseriskide mõttes pole need jalgratastest kuidagi ohutumad liiklusvahendid. Liikumiskiirused on võrreldavad ning tõukerattad on isegi tundlikumad erinevate teekonaruste, aukude ja äärekivide suhtes. Seetõttu käivitas PZU Kindlustus tänavakampaania #kiiverkaitseb meenutamaks inimestele kiivrite olulisust.

Suunamaks liiklejate tähelepanu oma terviseohutusele käivitas PZU kampaania #kiiverkaitseb, mille raames jagati laiali 50 kiivrit, mis pandi elektriliste tõukerataste külge üle Tallinna. „Kiiver oli kingituseks kõikidele rataste kasutajatele. Kõige olulisem on toimetada inimesteni just sõnum, et tõukeratta peal pole nad kuidagi rohkem kaitstud kui jalgrattal ning kiivri kasutamine võiks olla loomulik,“ ütles PZU kindlustuse turundus- ja kommunikatsioonijuht Triin Piibor. PZU algatatud kampaania õnnestumisele aitasid kaasa Bolt ja Surfhouse.

Vaata videost inimeste reaktsioone kiivri avastamisel:

 

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.