PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

Ida-Virumaal tabas välk veoautot

Maikuus tabas pikne Ida-Virumaal veoautot, kuid õnneks piirdus kõik vaid materiaalse kahjuga ning juht jäi terveks, teatas PZU Kindlustus.

Veoauto Scania kattis 20. mail Auvere kandis teid killustikuga. Sadas kõvasti vihma. Juhi sõnul kuulis ta ühele lagedale jõudes plahvatust nii veoki kui ka poolhaagise ratastes ning samal ajal tuli neist tuld. Juht kannatada ei saanud ja hilisemal uurimisel selgus, et veokit oli tabanud välk, mis leidis maanduse veermikus. Välja vahetati neli rehvi ja üks velg, mille eest makstud kindlustushüvitis ulatus veidi üle 1500 euro.

PZU on ka varem menetlenud sõidukite äikesekahjusid. Näiteks augustis 2017 hüvitas ettevõte 4000 eurot, kui äikesetormi ajal tekkis hoones ülepinge ning hävis vooluvõrgus olnud elektriauto Nissan Leaf laadimismoodul.

 

Fotodel: välgutabamuse saanud veok (allikas: PZU).

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.