PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

Juuli alguse keeristorm lõhkus Pajustis lisaks kuivatile maasturi

1. juulil Lääne-Virumaal möllanud keeristorm lõhkus Pajustis viljakuivati, mille kahju ulatus vähemalt 10 000 euroni. Oma osa sai kuivati lähedale pargitud maastur, mille kahjustused olid peaaegu sama suured.
PZU Kindlustuse kliendi maastur oli pargitud kuivati lähedal asuvale objektile, kui 1. juulil veidi enne kella 14 tekkis keeristorm. Kliendi sõnul haaras tormihoog kaasa osa kuivati seinast ning lisaks kivi- ja puutükke, liiva ja muid esemeid. Klient oli samal ajal soojakus, mis sai kõvasti raputada, aga jäi terveks.
Autot üle vaadates selgus, et sõiduki kere oli tõsiselt rikutud. Kere oli täis kriime ja mõlke, rikutud oli stange ning klaasil olid täkked. Kokkuvõttes läheb kogu sõiduki kere ülevärvimisele ning klaasid vahetamisele. PZU hindas kahjusumma vähemalt 8500 eurole.

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.