PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

Lahendame õnnetusjuhtumi sinu eest!

Väänasid jala välja, sest jooksid liiga agaralt trepist üles perele ootamatult häid uudiseid teatama? Tegid enne saabuvat talve veel viimaseid aiatöid, komistasid aiakäru otsa ja murdsid seetõttu käeluu? Kukkusid valusalt kesk hilissügist rattasõitu, sest veeresid kogemata läbi süütuna näiva löökaugu? Käisid suusareisil, aga see üks nõlv oli ikkagi oluliselt järsem kui arvasid ja nüüd tulemus käes?

Halva õnne stsenaariumeid on tuhandeid – neid kõiki ette näha on võimatu ja, olgem ausad, palju tervislikum oleks tulevikku üldse mitte karta. Eriti pole vaja karta siis, kui sul on tagataskus õnnetusjuhtumikindlustus, mis ulatab abistava käe kõikide nende ja paljude teiste nihuminemiste puhul.

Õnnetusjuhtumikindlustus koosneb erinevatest kindlustuskaitsetest:

•  Töövõimekaotuse hüvitis – aitab õnnetuse korral oma elukorralduses vajalikke muudatusi teha

•  Valurahahüvitis – tegijal ikka juhtub, leevendust pakub ühekordne hüvitis ajutisele vigastusele

•  Päevarahahüvitis – kui viibid õnnetusjuhtumi tõttu töölt eemal, säilib sinu sissetulek koos riikliku toetusega 100%

•  Elukaotuse hüvitis – eriti kurva juhtumi korral saavad lähedased hüvitist, mis aitab leevendada võetud finantskohustusi

•  Ravikulude hüvitis – aitab korvata ravikulusid, mida haigekassa ei hüvita

Lisaks on PZU õnnetusjuhtumikindlustus väga pere- ja spordisõbralik – kui pere alaealise lapsega juhtub õnnetus, saab vanem südamerahus ja sissetulekuid kaotamata hoolduslehele jääda ning harrastus- ja alaealiste võistlussport on paketis automaatselt kaetud.

Kingi endale ja oma lähedastele muretus ja turvatunne!

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.