PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

Roheline kaart

Roheline kaart on rahvusvaheline liikluskindlustuse poliis, mille soovitame kaasa võtta Eesti-välisel liiklemisel. Roheline kaart on kohustuslik, kui sõidad riiki, kus rahvusvaheline liikluskindlustus on kohustuslik, kuid mis ei ole Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriik. Roheline kaart väljastatakse kindlustusvõtjale tasuta (va kindlustuskaitse Venemaa, Valgevene ja Iraani territooriumil). 

Teabe kõikide rohelise kaardi riikide ja liikluskindlustuse reeglite kohta leiate Rohelise Kaardi Büroode nõukogu veebilehel oleva kaardi abil.

Pane tähele!

Alates 20. septembrist 2022 tehtud kindlustuspakkumistele on kindlustuskaitset  Venemaa, Valgevene ja Iraani territooriumile võimalik osta vaid lisatasu eest. Vastava soovi korral palume ühendust võtta PZU Kindlustuse klienditeenindusega.

Alates 1. juunist 2023 ei kehti Eesti sõidukile väljastatud roheline kaart Venemaal ja Valgevenes isegi siis, kui dokumendil on märgitud pikem kindlustusperiood. Alates 1. juunist 2023 peab Venemaal või Valgevenes liiklemiseks olema Eesti sõidukil Venemaa või Valgevene liikluskindlustuse leping.

Erakliendina saad rohelise kaardi alla laadida PZU iseteenindusest.
Ärikliendina palume ühendust võtta PZU Kindlustuse klienditeenindusega.

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.