PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

Roheline kaart

Roheline kaart on rahvusvaheline liikluskindlustuse poliis, mille soovitame kaasa võtta Eesti-välisel liiklemisel. Roheline kaart on kohustuslik, kui sõidad riiki, kus rahvusvaheline liikluskindlustus on kohustuslik, kuid mis ei ole Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriik. Roheline kaart väljastatakse kindlustusvõtjale tasuta (va kindlustuskaitse Iraani territooriumil). 

Teabe kõikide rohelise kaardi riikide ja liikluskindlustuse reeglite kohta leiate Rohelise Kaardi Büroode nõukogu veebilehel oleva kaardi abil.

Pane tähele!

  • Alates 1. juunist 2023 ei kehti Eesti sõidukile väljastatud roheline kaart Venemaal ja Valgevenes isegi siis, kui dokumendil on märgitud pikem kindlustusperiood. Alates 1. juunist 2023 peab Venemaal või Valgevenes liiklemiseks olema Eesti sõidukil Venemaa või Valgevene liikluskindlustuse leping.
  • Alates 1. jaanuarist 2024 ei kehti Eesti sõidukile väljastatud roheline kaart Iraanis isegi siis, kui dokumendil on märgitud pikem kindlustusperiood. Kuni selle ajani on võimalik kindlustuskaitset osta vaid lisatasu eest.

Lisatasu eest ostetava kindlustuskaitse soovi korral palume ühendust võtta  klienditeenindusega.

Erakliendina saad rohelise kaardi alla laadida iseteenindusest.
Ärikliendina palume ühendust võtta klienditeenindusega.

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.