PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

PZU kindlustushüvitised ulatusid augustis 2,3 miljoni euroni

PZU Kindlustus (PZU) hüvitas augustis klientidele 2,3 miljonit eurot kindlustuskahjusid ning ettevõtte kuukäive oli 4,4 miljonit eurot. Kokku on PZU tänavu hüvitanud 16 miljonit eurot kindlustuskahjusid.

Tänavuse juuliga võrreldes tõusid PZU kindlustushüvitised kolmandiku võrra, kuid jäid samale tasemele eelmise aasta augustiga.

„Kuuarvestuses toimunud kahjuhüvitiste kasv tulenes peamiselt liiklus- ja kaskokindlustuse hüvitistest, mis ulatusid 1,6 miljoni euroni ehk 70 protsendini kõigist hüvitistest. PZU-l on ühes kuus liiklus- ja kaskokahjusid koos klaasikahjudega kokku üle 1700 ning augusti suurim sõidukikahju ulatus 17 000 euroni, kui sõiduk hävines avariis,“ ütles PZU kahjukäsitluse osakonna juhataja Urmas Saar.

PZU on rahvusvaheline 200-aastase ajalooga kahjukindlustusselts, mis on saavutanud turuliidri positsiooni Baltimaades. PZU on käibelt ja kahjuhüvitiste mahult Eesti üks suurimaid kahjukindlustusseltse. Poolas kuulub PZU-le varakindlustusturust 33 protsenti ja elukindlustusturust 42,9 protsenti ning Kesk- ja Ida-Euroopas on turuosa 13 protsenti.

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.