PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

Rooli külge takerdunud kleit viis auto kraavi

PZU Kindlustus hüvitas ligi 5200 eurot liiklusõnnetuse eest, kus rooli külge takerdunud kleit viis auto kraavi.

Põhja-Eestis toimunud inimvigastusteta lõppenud õnnetus sai alguse nii, et ringristmikul takerdus juhi pikk kleit rooli külge. Auto kaotas juhitavuse ja sõitis kraavi ning kuigi kiirus ei olnud enam suur, sõitis auto üle ühest postist ja tabas teeviida silti. Sõiduk jäi seisma kraavi, ühele küljele. Sündmuskohal käis politsei, kes fikseeris õnnetuse ning tuvastas, et juht oli kaine, teatas PZU.

„Kuna inimesed õnneks viga ei saanud, kulus kogu kindlustushüvitis vaid materiaalse kahju katmisele. Tekkinud olukorda oli väga raske ette ennustada, kuid see näitab, mis kõik võib juhti segada. Istme alt pedaalide juurde veerenud veepudel, juhtimiseks ebamugavad jalanõud nagu plätud või salongis veetav suur ese, mis segab juhtimist, võivad kõik viia õnnetuseni,“ ütles PZU Kindlustuse sõidukikahjude grupi juht Teet Järv. Ta lisas, et auto salongis viibivad loomad peavad olema samuti kinnitatud, et nad ei pääseks juhti segama või muud pahandust tegema.

 

 

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.