PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

Täkked autoklaasil

Esiklaasi parandamine on keskkonnasäästlikum kui väljavahetamine. Parandamine võtab aega kuni 30 minutit. Kaskokindlustuse kliendile on klaasitäkke parandamine omavastutuseta ehk tasuta ning see ei mõjuta kindlustusmakset.

Väike täke esiklaasil, mis jääb parandamata, võib areneda suureks mõraks. Parandada on võimalik kuni 2 cm suuruseid täkkeid ja parandamise järel on klaas sama tugev kui enne.

Täkkeparanduse eelised:

  • Turvalisus – parandamata täkkest võib kiirelt areneda mõra. Mõradega klaas ei taga sõitjate turvalisust. Parandatud esiklaas on sama tugev kui vigastuse eelne klaas.
  • Auto kere jäikus säilib, kuna esiklaasi pole vaja eemaldada. NB! Sõiduautode esiklaas tagab umbes 30% kogu autokere jäikusest!
  • Kiirus, aeg – klaasi parandamise protsessile kulub kokku kõigest 30-60 minutit, vs esiklaasi vahetusele kuluva 3 tunniga.
  • Roheline mõtlemine - hoiad ja säästad loodust. Võrreldes esiklaasi vahetusega ei teki peaaegu üldse jääkprodukte! Täkke parandamine on väga keskkonnasõbralik.

PZU Kindlustuse partneriks klaasitäkete parandamisel on pika kogemustega Carglass, millel on kaksteist esindust üle Eesti, sealhulgas kõigis Tallinna suuremates linnaosades. Carglass kasutab maailma suurima autoklaaside paranduse ja vahetusega tegeleva ettevõtte Belron tehnoloogiat ja oskusteavet.

Carglass pakub ka mugavat lisateenuste paketti, mis sisaldab klaaside puhastust, klaasipesuvedeliku paagi täitmist, auto salongipuhastust tolmuimejaga ning etteteatamise korral ka asendusautot. Carglassi aja saate broneerida siin.

100 esimest PZU klienti saavad Carglassist kaasa kingituseks uued kojamehed!*

Belroni uuringu kohaselt areneb pragu ligi 90 protsendil klassivahetuse juhtumitest just täkkest. Pingeid klaasis tekitavad mitmed faktorid – enamasti temperatuur ja selle kõikumine, jäine klaas, konditsioneeri suunamine klaasile jms. Sõitmisel on pragude tekkimise soodustajateks löökaugud ja nn lamavad politseinikud. Samuti tekitab auto keres klaasile üle kanduvat pinget sõiduki parkimine ühe ratta või küljega teeäärekivile, mille tõttu võib ühe ööga saada täkkest pragu.

Oluline on veel märkida, et Belroni tehtud testis ei muutunud praoks mitte ükski parandatud täke.

Täkke parandusega on teie auto ohutum ning lisaks säästate oma aega, raha ja loodust!

Ohutut liiklemist!

 

* 100 esimest PZU kaskokindlustuse klienti saavad täkkeparandusega Carglassist kingituseks uued kojamehed.
Pakkumine ja kampaania kestab 9.10-30.11.
Tutvu kampaania tingimustega siin.

 

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.