PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

Täkked autoklaasil

Täkked autoklaasil on paras tüütus – tekivad justkui ei millestki põhjustades sageli ehmatust ja muret esiklaasi pärast. Esmapilgul võivad täkked küll tunduda ohutud, ent spetsialistid soovitavad nende tekkimisel koheselt töökotta pöörduda.

Põhjuseid kiireks tegutsemiseks on mitmeid:

  • Terve klaas on auto keredetail, mis tagab turvaseadmete toimimise ning kere terviku jäikuse – seetõttu tähendab täke klaasis otsest turvariski.
  • Täkke remont on terve klaasi vahetusest oluliselt loodussäästlikum – parandamisel on tekkivate jäätmete kogus 3 grammi, võrreldes klaasivahetusega tekkiva 8 või enama kilogrammiga.
  • Kuna täkke paranduse käigus ei eemaldata klaasi, pole tarvis ka karta, et auto kere võiks selle töö käigus vigastada saada.

Täkkeparanduse eelised:

  • Kiirus – täkke parandusele läheb vaid 20–30 minutit; klaasivahetus koos liimi kuivamisega võtab seevastu ligi kolm tundi. Samuti tehakse täkkeparandust enamasti koheselt ning selleks pole isegi tarvis eraldi aega broneerida.
  • Kvaliteet – enamasti on täkkeparandus sedavõrd hea, et paranduse kohta on raske tuvastada. Parandus välistab selle, et täke areneks edasi praoks ning töökoda annab selle kinnituseks auto omanikule ka eluaegse garantii.

PZU Kindlustuse partneriks klaasitäkete parandamisel on pika kogemustega Carglass, millel on seitse esindust üle Eesti, sealhulgas kõigis Tallinna suuremates linnaosades. Carglass kasutab maailma suurima autoklaaside paranduse ja vahetusega tegeleva ettevõtte Belron tehnoloogiat ja oskusteavet.

Carglass pakub ka mugavat lisateenuste paketti, mis sisaldab klaaside puhastust, klaasipesuvedeliku paagi täitmist, auto salongipuhastust tolmuimejaga ning etteteatamise korral ka asendusautot. Carglassi aja saate broneerida siin.

Sada esimest PZU klienti saavad Carglassist kaasa 30 eurose kütusekaardi!*

Belroni uuringu kohaselt areneb pragu ligi 90 protsendil klassivahetuse juhtumitest just täkkest. Pingeid klaasis tekitavad mitmed faktorid – enamasti temperatuur ja selle kõikumine, jäine klaas, konditsioneeri suunamine klaasile jms. Sõitmisel on pragude tekkimise soodustajateks löökaugud ja nn lamavad politseinikud. Samuti tekitab auto keres klaasile üle kanduvat pinget sõiduki parkimine ühe ratta või küljega teeäärekivile, mille tõttu võib ühe ööga saada täkkest pragu.

Oluline on veel märkida, et Belroni tehtud testis ei muutunud praoks mitte ükski parandatud täke.

Täkke parandusega on teie auto ohutum ning lisaks säästate oma aega, raha ja loodust!

Ohutut liiklemist!

 

* Pakkumine kehtib kuni 100 täket saab parandatud. Pakkumine kehtib ainult PZU kaskokindlustuse klientidele.

 

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.