PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

Eesti veoki haagisest pudenes Rootsis tõstuk koos juhiga, kahju ligi 33 000 eurot

Eesti veok sattus Rootsis eriskummalisse õnnetusse, kui veoki haagises laadimistöid teinud kahveltõstuk sealt alla pudenes. Tegu oli

 liikluskindlustuse juhtumiga, mille kahjusumma ulatub ligi 33 000 euroni.

PZU Kindlustuse info kohasel võttis järelhaagisega sadulveok Rootsis kaupa peale ning veokijuht, olles enne sõidukile ringi peale teinud, arvas et koorem on peale laetud ja ta võib teele asuda. Haagises tundus kõik vaikne ning juht pani käigu sisse, et autot veidi edasi ajada ning siis haagise uksed sulgeda. Paraku oli tõstuk endiselt haagises, kust ta ühes tõstukijuhiga alla pudenes.

„Et tõstukijuhist kannatanu, kes õnneks palju viga ei saanud, on rootslane, pöördus ta juhtumi menetlemiseks PZU lepingulise esindaja poole Rootsis. Esindaja hüvitab ka tekkinud kahjud ning esitab PZU-le kui veoki kindlustusandjale tagasinõude tasutud hüvitise osas,“ ütles PZU Kindlustuse kahjukäsitluse osakonna juhataja Jaanus Tanne.

Tanne sõnul oli juhtunu halbade kokkusattumuste rida ning õnnetus toimus vaatamata sellele, et juht kontrollis enne liikuma hakkamist, kas laadimine on lõpetatud.

Foto sündmuskohalt (allikas: PZU Kindlustus).

 

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.