PZU logo
info

Info:
+372 622 4599

Saksa kiirteel vedelenud autoratas lõhkus Eesti väikebussi – kahju üle 10 000 euro

PZU Kindlustus (PZU) maksis augustis klientidele ligi 2,8 miljonit eurot kahjuhüvitisi, mida oli 3 protsenti vähem kui eelmise aasta samas kuus. Tänavu on PZU makstud kahjuhüvitised kasvanud kuus protsenti, kokku ligi 21,1 miljoni euroni.

„August oli küll rahulikum kuu eriti sõidukikindlustuse vallas, mille kahjude maht vähenes aastaarvestuses kuus protsenti, kuid siiski mahtus augustisse üks erakordne kahju Saksamaal toimunud õnnetuse tõttu. Eesti väikebuss sõitis otsa Saksa kiirteel vedelenud autorattale – inimesed pääsesid õnnetusest ehmatusega, kuid sõiduk vajas põhjalikku remonti ning materiaalne kahju oli üle 10 000 euro,“ ütles PZU sõidukikahjude grupijuht Jaanus Tanne.

Tanne sõnul kattis kahju kaskokindlustus ja kohustuslikust liikluskindlustuse poliisist ei oleks siin paraku abi olnud, kuna süüdlast ehk kadunud ratta omanikku ei õnnestunud tuvastada.

Fotod: Saksa kiirteel kannatada saanud väikebuss (allikas: PZU Kindlustus).

 

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.