E-poes kindlustustooted kuni 15% soodsamad!

Autoklaasi parandus

Autoklaasi parandus aitab sul kiirelt vabaneda väikesest täkkest klaasil, laskmata sel areneda suuremaks klaasikahjustuseks.

Esiklaasi täke

Vahel tundub, et täkked tekivad autoklaasile justkui iseenesest. Teinekord tekitab plaksuga vastu esiklaasi lendav kivi aga tõelist ehmatust ja sellest järele jääv klaasivigastus nördimust. Kuigi esmapilgul ei pruugi need sind küll segada, soovitavad spetsialistid siiski täkke paranduseks kindlasti töökotta pöörduda.

Kui auto esiklaas on saanud täkke, ei pea seda alati välja vahetama – mõnikord saab klaasi ka ära parandada.

Autoklaasi parandamine on keskkonnasäästlikum kui väljavahetamine. Parandamine võtab aega kuni 30 minutit. Parandusele kehtib Carglassi® eluaegne garantii. PZU kaskokindlustuse kliendile on klaasitäkke parandamine omavastutuseta ehk tasuta ning see ei mõjuta kindlustusmakset.

Väike täke esiklaasil, mis jääb parandamata, võib areneda suureks mõraks. Parandada on võimalik kuni 2 euromündi suuruseid täkkeid ja parandamise järel on klaas sama tugev kui enne täkke saamist.

Täkkeparanduse eelised:

  • Kiirus – täkke parandusele kulub aega vaid 20–30 minutit. Samas võtab klaasivahetus koos liimi kuivamisega aega ligi kolm tundi. Sinu jaoks on aja kokkuhoid kindlasti seegi, et täkkeparandust tehakse enamasti ootetööna kohe ning selleks ei ole tarvis eraldi aega broneerida.
  • Kvaliteet – enamasti on täkkeparandus sedavõrd hea, et paranduse kohta on raske tuvastada.

Parandus välistab selle, et täke areneks edasi praoks, ning töökoda annab ka auto omanikule sellekohase eluaegse garantii.

Kui klaasi tabas kivi:

  • Pühi kivitäkke koht klaasil puhtaks
  • Liimi selle peale kleebis, sest niiskus ja mustus raskendavad parandamist
  • Pöördu lähimasse Carglassi® esindusse

PZU klaasiparanduse partnerid on Carglass ja Classdrive.

PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.